Stránky šiperčího kluka.
Navigace: Atomic D.C. > Novinky 2018

Novinky 2018

 

***************************************************************************************************************

23.11.2018 - Zelenovské rybníky

V náročném terénu ve spadaném listí,bahnu, v rybníku a potoce skládal Toši další NW zkoušku,tentokrát  čuchání ve vodě. Trochu jsem si nadávala,že to bude hodně náročný a měla jsem počkat až na příští rok. Toši měl jiný názor a s přehledem našel oba ukryté vzorky v rybníku i v potoce,další zkouška úrovně Z splněna!!!

Toši letost udělal 4 zkoušky úrovně Z a tím splnil podmínky pro udělení titulu Master of nosework Z!!!

 

 

*******************************************************************************************************

13. -14. 10. 2018 -  Plzeň -Líně

V sobotu nás čekala s Tošíkem NW teréní zkouška,předvedl velmi pěknou práci  zkoušku NW Z udělal.

Druhý den jsem byla hodně nervozní,protože  nás čekala první jedničková zkouška, urbany,kde se hledají dva různé vzorky,skořice a pomeranč.Toši  druhý pach pomeranč znal  jen 14 dní. Opět soustředeně pracoval a oba vzorky našel, U1  splnil!!!

 

 

****************************************************************

22.9.2018

V sobotu v Ciboušově jsme si s Tošíkem vyskoušeli nový sport Hoopers a to na  neofic. závodech. Neměli jsme zatím možnost někde trénovat,některé překážky viděl Toši poprvé. Náš první běh byl trochu zmatený / 14.místo/ ,další běhy už byli lepší /2 x 7 místo/  a poslední běh krásné 2. místo!!!

 

 

 

 

**************************************************************

15.9.2018

Tošíkovo první NW zkoušky byli v Přešticích. přihlásila jsem ho na 2 zkoušky. Předvedl výbornou práci a obě zkoušky UZ  /urbany/ a DZ /řady předmětů/ s přehledem udělal, hledat celkem v 5 různých terénech a řadách. Na začátek dost dobrý,uvidíme příště.

Druhý den jsme ještě potrénovali pod vedením skvělé Julky Bukovinské.

 

                                                

 

*************************************************************************************************************************************

Na jaře 2018 jsme  se začali věnovat novému sportovnímu vyžití a to Noseworku. Tošíka i Lilly nosework hodně baví. Vůbec jsem netušila jak  může být čuchání adrenalinový sport. 

**************************************************************************************************************************************

30.12.2016 až 2017

Kvůli mému úrazu jsem musela  hodně omezit nebo ukončit některé naše aktivity. U ovcí jsme měli jen pár tréninků a jedny závody,agility jsme se věnovali víc než pasení,ale z bolavou nohou se špatně běhá,proto ani závodní výsledky, nebyli nic moc.

 

***************************************************************************************************************************************

 

9.6.2016

Toši a Lilly mají vodu rádi.

                            

 
© atomic.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma